Чи поїде Міс Україна на конкурс Міс Всесвіт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Чи поїде Міс Україна на конкурс Міс Всесвіт

Єлизавета Ястремська публічно подякувала посольству США та всім, хто її підтримував.

Фото із сайту tsn.ua.

Чи поїде Міс Україна на конкурс Міс Всесвіт

Днями «Міс Україна-2020» Єлизавета Ястремська повідомила, що їй не дають візу в США, без якої вона не зможе потрапити на конкурс «Міс Всесвіт» у Маямі. Після публічного розголосу дівчині таки дозволили в'їзд до США та призначили дату співбесіди

Скандал вирішився за сприяння президентки «Міс Україна-Всесвіт» Анни Філімонової, яка особисто звернулася до Тимчасової повіреної у справах США Крістіни Квін. За лічені дні 27-річній королеві краси Єлизаветі Ястремській все ж дали візу, пише канал24.

Переможниця конкурсу «Міс Україна» розповіла, що в посольстві США не лише пішли їй назустріч, а й в умовах суворого карантину спростили процедуру запису на другу співбесіду.

Переможниця конкурсу «Міс Україна» розповіла, що в посольстві США не лише пішли їй назустріч, а й в умовах суворого карантину спростили процедуру запису на другу співбесіду.

Хочу повідомити прекрасну новину – мені зателефонували з посольства США та сказали, що мені дають візу! Я неймовірно вдячна за те, що для мене зробили виняток і призначили дату співбесіди. Тепер я точно знаю, що їду на «Міс Всесвіт»,
– поділилася «Міс Україна-2020».

Єлизавета Ястремська публічно подякувала посольству США та всім, хто її підтримував. Красуня повідомила, що попереду в неї місяць інтенсивної підготовки. Вже 6 травня вона відправиться в Маямі, де 16 травня відбудеться довгоочікуваний конкурс.

Читайте також: «Динамо викинуло мене на вулицю». Нападник збірної України заявив про готовність перейти в Шахтар

Додамо, під час першої співбесіди візових офіцерів збентежило те, що рідна сестра Єлизавети Ястремської одружилася з американцем і проживає з ним в Маямі, де й відбудеться міжнародний конкурс краси «Міс Всесвіт-2020». Сумніви викликало й те, що дівчина незаміжня і не має дітей, як того вимагають правила конкурсу.

Так, Анна Філімонова гарантувала повернення красуні в Україну, адже головне її завдання – гідно представити Батьківщину.