Що відомо про українок, які фотографувалися голяка на балконі в Дубаї (Фото 18+) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Що відомо про українок, які фотографувалися голяка на балконі в Дубаї (Фото 18+)

От соромітниці!

Фото Daily Mail.

Що відомо про українок, які фотографувалися голяка на балконі в Дубаї (Фото 18+)

Українське консульство в Дубаї взаємодіє із місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок та з'ясування усіх обставин цієї справи

У Дубаї затримали 40 людей за знімання відеоролика, в якому оголені дівчата стоять на балконі одного з хмарочосів міста. Серед затриманих виявили 11 українок. Деяких моделей вже вдалося ідентифікувати.

Більш детально –  у матеріалі Daily Mail.

11 дівчат – українки. Це підтвердило МЗС країни. Ім'я 33-річного росіянина, затриманого як організатора розпусних знімань на балконі в ОАЕ – Олексій Концов. Він стверджує, що допустив «фатальну помилку», яка в ОАЕ вважається потенційним злочином. Росіянин найняв адвокатів, які вимагали його звільнення з тюрми Дубая.

Моделі, затримані в Дубаї за порушення законів про громадську порядність, в основному з України. Інші дівчата – з Росії, Білорусі та Молдови. 

Близько 40 моделей були задіяні в проєкті, який викликав серйозні скандали в Дубаї.

Близько 40 моделей були задіяні в проєкті, який викликав серйозні скандали в Дубаї. Вже відомо, що це порушення закону приведе до великих штрафів або 6 місяців ув'язнення учасниць подій. Знімання відбулося 3 квітня на балконі хмарочосу в районі Dubai Marina: це побачили люди з сусідніх хмарочосів. Декого з тих, хто бере участь в оголеному відео, видно на груповому знімку із заголовком «Маленька сім'я», де видно обличчя дівчат. 

 

 Двох українок близко 20 років на ім'я Яна та Діана, які у своїх акаунтах в Instagram каталися на верблюді, - можна помітити на знімку з балкону завдяки татуюванням. 

Діану впізнали по зображеннях на балконі та двом татуюванням. 

Також ще одна українська модель, 19-річна Дарія Хорунженко з Полтави, є серед групи на фото. Серед групи також українські моделі Катерина Кашенко та Софія Ткачук. ЗМІ вже ідентифікували моделей Анастасію Кашубу (20 років) та Тетяну Борисенко, візажиста з Києва. 

У Яни У Яни велике татуювання з квітами на лівій нозі 

А це Маріанна Федчук, з Ужгорода. Усі ідентифіковані українські моделі розміщували відео чи фото з Дубаю у своїх соціальних мережах. Російське видання Mash повідомляло, що у фотосесії також приймала участь дочка російського бізнесмена та колишнього банкіра: 21-річна дівчина це заперечила. 

 

Софія Ткачук \

 

Закони ОАЕ про порядність, які охоплюють наготу та інші «розпусні дії», передбачають покарання у вигляді в'язниці на строк до шести місяців та штраф у розмірі 5000 дирхамів (1400 доларів). За обмін порнографічними матеріалами також передбачено покарання у в'язниці та штраф до 500 тис. дирхамів (14 тис. доларів) згідно із законами країни, які ґрунтуються на ісламському законодавстві або шаріаті. Існують припущення, що жінки брали участь у зніманнях для ізраїльської версії американського веб-сайту для дорослих.

Сьогодні Міністерство закордонних справ України заявило, що вважає, що в Дубаї було затримано 11 громадянок України.

«3 квітня поліція Дубаю затримала групу людей у зв'язку з порушенням суспільної моралі. За попередньою інформацією, серед затриманих є 11 громадян України», - йдеться у повідомленні МЗС.

У вівторок, 5 квітня, українські дипломати планують відвідати затриманих і «забезпечити дотримання прав українських жінок».

Нагадаємо, у суботу, 3 квітня, по соцмережах розлетілися фото оголених жінок. Фотосесія оголених дівчат у Дубаї: серед затриманих 11 українок
які вишикувались на балконі під час знімань у висококласному районі Дубая серед білого дня. Це стало шоком для Об’єднаних Арабських Еміратів, де можна потрапити до в’язниці навіть за поцілунки чи вживання алкоголю в громадському місці.

Державна газета The National написала, що це схоже на «рекламний трюк», не повідомляючи уточнень. Поліція Дубаю заявила, що арештованих за «непристойне» відео передано для подальшого державного обвинувачення.

«Така неприйнятна поведінка не відображає цінностей та етики еміратського суспільства», - йдеться у заяві поліції.

ОАЕ, хоча і є ліберальним у багатьох відношеннях порівняно з ближньосхідними сусідами, проте мають суворі закони, що регулюють поведінку та висловлювання. За свої коментарі та відео в Інтернеті людей ув’язнюють. Більшість державних телекомунікаційних компаній в ОАЕ блокують доступ до основних порнографічних вебсайтів. 

От соромітниці!
От соромітниці!

 

Джерело: ТСН