Волинянина оштрафували за купівлю щуки без документів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Волинянина оштрафували за купівлю щуки без документів

Походження риби чоловік пояснив тим, що купив її в с. Хоцунь Любешівського району.

Фото пресслужби Волинського рибпатруля.

Волинянина оштрафували за купівлю щуки без документів

На Волині чоловіка оштрафували за купівлю риби без документа, який підтверджує законність її придбання і походження

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибпатруля.

Любешівський районний суд притягнув до відповідповідальності чоловіка, який купив рибу без документа, який підтверджує законність її придбання і походження, чим порушив ст. ст. 7, 63 ЗУ «Про тваринний світ».

На нього наклали штраф у розмірі 510 грн.

Так, 14 січня 2021 року на озері Люб’язь Камінь-Каширського району у громадянина, який на човні підплив до берега, була риба у снулому стані – 12 щук загальною вагою 4 кг. Але жодних знарядь лову у човні не було. Ймовірно, чоловік, помітивши рибпатрульних, позбувся заборонених знарядь ще на воді. Походження риби чоловік пояснив тим, що купив її в с. Хоцунь Любешівського району.

На чоловіка склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП – порушення порядку придбання об'єктів тваринного світу. Адже громадянин повідомив, що придбав рибу у продавця без відповідних дозвільних документів.

У суді чоловік підтвердив зазначені обставини. Суд визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, ухвалив накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 510 грн з конфіскацією незаконно придбаної риби та зобов’язав сплатити 454 грн судового збору.