Українська тенісистка вбила вовчару-павучару, який цапнув її за палець - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.72 € 33.41
Українська тенісистка вбила вовчару-павучару, який цапнув її за палець

Драматизм цієї історії просто зашкалює...

Фото Jimmie48 Photography

Українська тенісистка вбила вовчару-павучару, який цапнув її за палець

Запекла битва спортсменки та комахи тривала пів години

Українська тенісистка Катаріна Завацька розповіла про те, що їй довелося пережити через те, що у Франції її вкусив павук-вовк.

Про це вона розповіла в stories на своїй сторінці в Instagram, інформує УНІАН.

Інцидент стався, коли Завацька збиралася їхати з Франції до Швейцарії на турнір.

За словами тенісистки, павук забрався в її сумку, в яку вона складає їжу для поїздки на турнір. 

«Почала дивитися всередину сумки, чи є там що-небудь, агресивно і швидко шукала, і тут - бум, як голкою в палець (боляче). Я дивлюся, а поруч з моїм пальцем величезний павучара (який вкусив мене, сволота). У мене ще й фобія на павуків. Я дивлюся на палець пару секунд і починаю кричати і плакати. З пальця починає йти кров», - розповіла Завацька.

Далі вона повідомила, що рано вранці почала «дзвонити всім», щоб дізнатися, як діяти: 

«Я почала вже не дуже відчувати свій палець, тому що я його затиснула дуже сильно, щоб отрута не змогла потрапити в кров.

Я була в жахливому стресі, намагалася пояснити всім телефоном, що сталося. Особливо доктору, але доктор не міг зрозуміти і слова, що я говорила, бо я кричала як в оперному театрі.

Я була в жахливому стресі, намагалася пояснити всім телефоном, що сталося. Особливо доктору, але доктор не міг зрозуміти і слова, що я говорила, бо я кричала як в оперному театрі. У підсумку я розповіла доктору, що сталося, він сказав скинути фотку павука, і він мені передзвонить».

У підсумку лікар сказав тенісистці: «Ця отрута тебе не вб'є, але може занести якусь інфекцію. Тому тобі потрібен антибіотик».

Українка «в сльозах» помчала в аптеку:

«Зайшовши в аптеку, я знову почала панікувати і показувати фотку павучари і рецепт від доктора.

Зайшовши в аптеку, я знову почала панікувати і показувати фотку павучари і рецепт від доктора.

В аптеці мене заспокоїли і сказали, що я не помру, і що у Франції немає отруйних павуків, тому я вже заспокоїлася. У підсумку мені дали дуже багато таблеток. Я була не дуже задоволена, навіщо тоді стільки таблеток, якщо мені сказали, що павук не небезпечний?».

Після цього Завацька повернулася додому, щоб убити павука:

«Я боялася, тому що моя валіза була відкрита і сумка на стільці, де був павук, теж була відкрита... Тому було ще одне випробування. 30 хвилин я вбивала цього павука, був важкий баттл, він хотів втекти, а я його боялася. Але в підсумку вбила цю мерзоту, яка зіпсувала мені прекрасний ранок. Ось він, павук-вовк», - написала тенісистка і показала фото.

Відзначимо, що Завацка займає 125-е місце в рейтингу WTA.

Читайте також: У громаді на Волині обдарованим спортсменам платитимуть стипендію.