На півдні України мобілізують прикордонні загони тероборони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
На півдні України мобілізують прикордонні загони тероборони

У прикордонних регіонах оголосили збори тероборони.

Фото з відкритих джерел.

На півдні України мобілізують прикордонні загони тероборони

У прикордонних регіонах на півдні України оголосили збори тероборони

У прикордонних районах в окремих областях на півдні України оголосили збори територіальної оборони для посилення і захисту держкордону, охорони й оборони окремих об’єктів та боротьби з диверсантами.

Про це заявили у пресслужбі Сухопутних військ ЗСУ, передає Громадське.

Там зазначають, що під час зборів будуть удосконалювати вміння та практичні навички командирів і штабів щодо управління підрозділами.

Військові пройдуть вишкіл:

  • з охорони та захисту адміністративного кордону з Кримом, прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя;
  • з виконання завдань із контролю населених пунктів, з охорони органів державної влади, посилення охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контролю населених пунктів із виконанням завдань комендантської години;
  • з боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

Війська територіальної оборони є резервним компонентом ЗСУ і призначені для територіальної оборони. В Україні є 25 бригад тероборони, у них зараховані приблизно 100 тисяч українців. Завданням таких підрозділів є зустріти ворога та дати йому перший бій, поки на підмогу не прийдуть професійні військові. 

Під час зборів будуть удосконалювати вміння та практичні навички командирів і штабів щодо управління підрозділами.

Нагадаємо, під час виступу у Верховній Раді 30 березня головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак заявив, що Росія останнім часом стягує війська до кордону з Україною під приводом військових навчань і тренувань, що створює загрозу воєнній безпеці.

Про це ж пізніше говорили й президент Володимир Зеленський, і Головне управління розвідки Міністерства оборони.

На тлі підвищення військової активності Росії Україна провела низку консультацій із державами-партнерами (зокрема, президент США Джо Байден зателефонував Зеленському), а посли країн НАТО провели термінове засідання.

Читати також: Третій загиблий за день: окупанти передали Україні тіло зниклого українського воїна

Джерело: Громадське