У Луцьку завершують опалювальний сезон: коли і як містяни платитимуть за тепло - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
У Луцьку завершують опалювальний сезон: коли і як містяни платитимуть за тепло

12 квітня – кінець опалювального сезону.

Фото Суспільного.

У Луцьку завершують опалювальний сезон: коли і як містяни платитимуть за тепло

Коли городяни отримають платіжки за березень

З понеділка, 12 квітня, у Луцьку зупинять опалювальний сезон. 55 тисячам споживачам відключать опалення.

Про це розповів Суспільному керівник підприємства «Луцьктепло» Іван Скорупський.

12 квітня у ДКП «Луцьктепло» планують відключити централізоване опалення у багатоквартирних будинках. «Якщо буде потреба надавати послуги з постачання теплової енергії для соціальних закладів, для медичних закладів – ми будемо це робити. Де є в нас технологічна можливість», каже директор підприємства Іван Скорупський.

З 12 квітня в банках будуть доступні платіжки за опалення за березень. 

З 12 квітня в банках будуть доступні платіжки за опалення за березень. У травні люди отримають рахунки за 11 днів квітня. Зі слів Івана Скорупського, в міжопалювальний період споживачам будуть нарахування, згідно з двоставковим тарифом – це близько 350 гривень для квартири.

Як розповіла завідувачка сектору метеопрогнозів обласного гідрометеоцентру Надія Голя, від 10-го квітня прогнозують переміщення теплого повітря на Волинь. Середньодобова температура буде 8 градусів і більше. Саме тому, у Луцьку вимкнуть централізоване опалення.

Нагадаємо, з З жовтня 2020 року лучани по-новому платять за централізоване теплопостачання. Суму розбивають на увесь рік.

Читати також: Чому жодні інші літні люди не дратують нас так сильно, як наші рідні?

Джерело: Суспільне. Волинь.