Гвардійці розповіли, як їхній пес винюхав зниклого хлопчика в болоті на Горохівщині (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Гвардійці розповіли, як їхній пес винюхав зниклого хлопчика в болоті на Горохівщині (Фото)

Добре, що все добре!

Фото Нацгвардії.

Гвардійці розповіли, як їхній пес винюхав зниклого хлопчика в болоті на Горохівщині (Фото)

Гвардійський собака Ніка допомогла знайти зниклого хлопчика на Волині

Військовослужбовці військової частини 1141 Національної гвардії України допомогли розшукати зниклого 7-річного жителя села Холонів Горохівського району. 7 квітня о 17:00 хлопчик пішов гуляти та не повернувся. Наступного ранку про зникнення дитини повідомила у поліцію його мати.

Нагадаємо, дитина зникла 7 квітняна Горохівщині після 17 години. Хлопчика знайшли сьогодні пообіді в болоті у селі Холонів.   

До пошуків зниклого хлопчика залучили майже півсотні правоохоронців та два десятки військовослужбовців військової частини 1141. Розшукати зниклого допоміг службовий собака Ніка з гвардійським кінологом сержантом Денисом Тимченко.

Розшукати зниклого допоміг службовий собака Ніка з гвардійським кінологом сержантом Денисом Тимченко.

«Коли ми проходили ліс, Ніка взяла слід і повела нас в бік колії. Так ми дійшли до водойми. Раптом собака почала гавкати, і в очеретах ми побачили хлопчика. Він розповів, що постійно кликав на допомогу, але через вітер та суттєву відстань від населеного пункту його ніхто почути не міг», – розповів деталі Денис Тимченко.

Жертвою злочину або правопорушення хлопчик не став.

 

 

 

 

 

 

Джерело: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк