Зірка українського біатлону розповів, чи вистрілив би в Путіна (Відео)

Сергій Седнєв виграв гонку з поганими лижами.

Фото Reuters.

Бронзовий призер Чемпіонату світу-2011 в естафеті, триразовий медаліст чемпіонатів Європи, чемпіон ХХІІ Всесвітньої зимової універсіади, переможець та багаторазовий призер етапів Кубка Світу, а нині представник Міністерства молоді та спорту Сергій Седнєв розповів у ексклюзивному інтерв’ю журналістам «Волині» про свій перший постріл, невдачі на полюванні та переможну індивідуальну гонку 2010 року

Спортсмен пригадав, що його золотий забіг в італійському Антхольці-Антерсельві дався нелегко.

Розумів, що з такими лижами я нормальний результат не зможу показати, але пригадував, що рекомендували тренери, підбирав оптимальний крок... Так вийшло, що виграв гонку.

Хоча жодного промаху він не зробив, шлях до перемоги ускладнили лижі, які на останньому колі «відмовлялися» їхати.

– Я розумів, що з такими лижами я нормальний результат не зможу показати, але пригадував, що рекомендували тренери, підбирав оптимальний крок... Так вийшло, що виграв гонку, – поділився Сергій Седнєв.

Журналісти volyn.com.ua запитали його, що він сказав сервісменам про погані лижі, а ще поцікавилися, чи зміг би вистрілити в очільника держави-окупанта Володимира Путіна? Що відповів біатлоніст, дізнавайтеся із нашого відео:

Нагадаємо, у Луцьку попрощалися із загиблим на Донбасі Героєм Сергієм Сулимою.