Хлопчика, якого знайшли в болоті на Горохівщині, забрали соцслужби (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Хлопчика, якого знайшли в болоті на Горохівщині, забрали соцслужби (Фото)

Дитину забрали в матері.

Фото поліції Волині.

Хлопчика, якого знайшли в болоті на Горохівщині, забрали соцслужби (Фото)

Другокласник понад 15 годин блукав незнайомою місцевістю. В очереті поблизу болота, за десять кілометрів від дому, він провів усю ніч

До пошуків школяра сьогодні залучили понад півтори сотні поліцейських – весь особовий склад відділення поліції №2 (Горохів), співробітників ГУНП у Волинській області та Луцького районного управління, кінологічного центру та понад 20 нацгвардійців, долучилися також громадські формування та місцеве населення. Координували дії правоохоронців заступники начальника ГУНП у Волинській області Михайло Сорока та Сергій Козак. Задіяли до розшуків усю необхідну техніку та всі засоби. 

Нагадаємо, про зникнення дитини правоохоронцям повідомила мати лише сьогодні о 8:55 год., хоч хлопчик ще вчора, близько 17 години, пішов гуляти та не повернувся додому. Його шукали рідні, однак це не увінчалось успіхом. 

Читати також: Гвардійці розповіли, як їхній пес винюхав зниклого хлопчика в болоті на Горохівщині 

 Дитину поліцейські разом зі службовими собаками знайшли вже за 4 години після початку масштабних пошуків. Першими хлопця помітили правоохоронці Сніжана Лапків і Степан Свинарчук, а також службова собака Ніка з гвардійським кінологом сержантом Денисом Тимченком.

Вирішуватиметься питання про притягнення матері до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та відповідні органи - за службову недбалість. Подальшу долю дітей вирішуватимуть соцслужби. Наразі хлопці перебуватимуть у медзакладі

«Той безсилий лежав в очереті біля болота, що приблизно за 10 кілометрів від дому. Якби правоохоронці запізнилися хоч на декілька хвилин – наслідки були б непоправними. Хлопця дістали із багнюки, далі везли на підводі, а до села більше кілометра його ніс на руках оперуповноважений Вадим Барчук», - розповів заступник начальника ГУНП Михайло Сорока. 

 

На щастя, зі школярем все добре, правоохоронці його нагодували, нині медики надають йому необхідну допомогу. 

 
 
 
 
 

 Поліцейські також з’ясували, що хлопчик з старшим братом проживає в неналежних умовах, проте відповідні компетентні органи місцевого самоврядування і соцслужби про це правоохоронців не повідомляли.

«Вирішуватиметься питання про притягнення матері до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та відповідні органи - за службову недбалість. Подальшу долю дітей вирішуватимуть соцслужби. Наразі хлопці перебуватимуть у медзакладі», –  повідомив заступник начальника ГУНП Сергій Козак. 

Джерело: Поліція Волинської області