Над Волинню літали винищувачі кримської бригади (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Над Волинню літали винищувачі кримської бригади (Фото)

У небо піднялися літаки.

Фото: Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України.

Над Волинню літали винищувачі кримської бригади (Фото)

Окрім планових льотних змін, винищувачі продовжують нести бойове чергування в системі протиповітряної оборони України.

На Волині відбулась планова льотна зміна «кримської» бригади, в рамках якої льотчики на винищувачах вдосконалювали свої вміння.

Про це розповіла пресофіцерка Севастопольської бригади тактичної авіації старша лейтенантка Жанна Костіцина інформує Суспільне. 

Польоти відбувалися вдень та вночі за сприятливих погодних умов.

«На винищувачах пілоти виконують вправи на групову злітаність на малих висотах, «атакують» наземні цілі зі складних видів маневру, відпрацьовують складний пілотаж та повітряні бої», – повідомляє Жанна Костіцина.

Окрім планових льотних змін, винищувачі продовжують нести бойове чергування в системі протиповітряної оборони України.

На Волині 204-та Севастопольська бригада – третій рік. Після анексії Криму 2014-го військових авіаторів передислокували спочатку в Миколаїв, потім - у Луцьк.

«Охорона повітряного простору на північному напрямку є вкрай важливим завданням у нинішніх реаліях», повідомила пресофіцерка.

Нагадаємо, 3 грудня винищувачі МІГ-29 та пілоти Севастопольської бригади імені Покришкіна повернулися з бойового чергування в акваторії Азовського моря на постійне місце дислокації на Луцький військовий аеродром. А в березні відбулися навчальні польоти на МІГ-29.

До слова, на Волині 204-та Севастопольська бригада – третій рік. Після анексії Криму 2014-го військових авіаторів передислокували спочатку в Миколаїв, потім – у Луцьк.

Читати також: У самісінькому центрі Луцька порядкують лохотронщики 

 

 

 

 

 
 

 

Джерело: Суспільне. Волинь.