Рахунок на мільйон: волиняни шоковані вартістю підключення до електромережі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Рахунок на мільйон: волиняни шоковані вартістю підключення до електромережі

У громаді на Волині допоможуть забудовникам здешевити електрифікацію житлового масиву

Фото зі сайту Любешівської ОТГ.

Рахунок на мільйон: волиняни шоковані вартістю підключення до електромережі

Днями відбулася робоча зустріч представників Любешівської селищної ради з жителями села Залаззя

Надавали роз'яснення місцевим жителям заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Володимир Сергійчук, начальник управління капітального будівництва, житлово – комунального господарства та комунальної власності  Сергій Фесик, заступник начальника управління гуманітарної політики – начальник відділу освіти  Василь Кух.

Переважна більшість питань стосувалися земельної сфери. Людей цікавило за яким принципом проводилися сільською радою паювання земель, виділення земельних ділянок під забудову та для ведення особистого селянського господарства.

Вартість електрифікації одного житлового масиву становить від 600 тисяч до 1 мільйона гривень, а то і більше.

 Окрім того, було порушено питання щодо підключення житлового масиву на вулиці Ранковій до електромережі. За словами Володимира Сергійчука, наразі у селищній раді є більше 50-ти  житлових масивів, які потребують електрифікації. Вартість електрифікації одного житлового масиву становить від 600 тисяч до 1 мільйона гривень, а то і більше. Для того, щоб допомогти забудовникам у вирішенні цього питання, за кошти селищного бюджету виготовляється проектно-кошторисна документація. Це дає змогу  людям електрифікувати свої будинки на умовах пайової участі.

Читайте такожВолинянин заплатить понад 27 тисяч гривень штрафу за хабар

 Турбувало  жителів Залаззя  й питання щодо видалення аварійних дерев на подвір'ях, а також проблема розвитку навчального закладу в селі.  ремонт дороги  Видерта – Ворокомле –Залаззя – Бихів. Про це інформує сайт Любешівської ТГ.