Помер принц Філіп – чоловік Єлизавети II - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Помер принц Філіп – чоловік Єлизавети II

Принца не стало на 99 році життя.

Фото Vogue UA.

Помер принц Філіп – чоловік Єлизавети II

Чоловік королеви Великої Британії Єлизавети II принц Філіп помер 9 квітня у віці 99 років

Як повідомляє пресслужба королівської родини, принц Філіп помер мирно сьогодні вранці у Віндзорському замку.

«Її Величність Королева з глибоким сумом оголосила про смерть свого коханого чоловіка, Його Королівської Високості Принца Філіпа, герцога Единбурзького. Його Королівська Високість мирно помер сьогодні вранці у Віндзорському замку», –  йдеться у заяві.

Королівське подружжя провело у шлюбі понад 70 років, – інформує Укрінформ.

Принц Філіп представляв найдовше за часом існування і найстаріше за віком подружжя правлячого британського монарха, і був найстарішим чоловіком британської королівської сім'ї.

99-річний принц Філіп та королева Єлизавета ІІ прожили у шлюбі понад 70 років.

У Філіпа і Єлизавети четверо дітей, включаючи спадкоємця престолу принца Чарльза. Також у подружжя вісім онуків і вже десять правнуків.

Попри свій поважний вік герцог Единбурзький вів активний спосіб життя, брав участь у насиченій програмі громадських заходів, подорожував країною, підтримуючи королеву, як на державних святах, так і під час королівських візитів.

16 лютого герцога Единбурзького Філіпа поклали до лікарні імені короля Едварда VII у Лондоні. Його госпіталізували через інфекцію, однак трохи згодом представник Букінгемського палацу повідомив, що у герцога загострилося давнє захворювання серця. Потрібна була невелика операція, яку Філіп переніс добре. Він перебував на стаціонарі 28 днів, і це найтриваліший період, який чоловік британської королеви будь-коли проводив у лікарні. Через яку саме інфекцію його госпіталізували, не уточнюється, однак стверджується, що це не пов’язано з коронавірусом.

 

Читати також:  Зірка українського біатлону розповів, чи вистрілив би в Путіна 

 

Джерело: Укрінформ