«Волинь» в Луцьку перемогла херсонський «Кристал»

Оце так!

Ілюстрація fcvolyn.net

Забивали Богдан Оринчак і Сіаваш Хагназарі

«Волинь» (Луцьк) – «Кристал» (Херсон) – 2:0 (1:0 – Богдан Оринчак, 32 хв.; 2:0 – Сіаваш Хагназарі, 63 хв. (з пенальті))

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 21-й тур. 10 квітня 2021 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя С. Лапко.

«Волинь» здолала в Луцьку аутсайдера першості херсонський «Кристал» й переможно перевала серію із двох безгольових нічиїх.

У другій половині першого тайму рахунок відкрив Богдан Оринчак (до речі, вже шостий гол в сезоні). А після перерви перевагу господарів поля подвоїв з пенальті Сіаваш Хагназарі.

Підопічні Василя Сачка після 19 зіграних поєдинків набрали 35 очок і продовжують посідати п'яте місце в турнірній таблиці. Щоправда, скоротилася відстань до четвертого і третього місць, які продовжують посідати «Агробізнес» (37 очок) та «Металіст 1925» (39). Адже «Агробізнес» на виїзді зіграв унічию 1:1 з «Авангардом», а «Металіст 1925» – так само на виїзді – розійшовся з рахунком 0:0 з «Альянсом».

Лідирувати ж продовжу рівненський «Верес» (45 очок), який у Млинові на 90+5 хвилині вирвав перемогу в «АПК-Агро» – єдиний гол у зустрічі на рахунку Романа Гончаренка.

Другу сходинку посідає одеський «Чорноморець» (44 очки), який вдома на 90+2 хвилині дотис житомирське «Полісся» – 2:1.

За тиждень, 17 квітня, на «Волинь» чекає значно серйозніше випробування – виїзна дуель з «Металістом 1925».