Піонтковський оцінив роль Порошенка в тому, що Україна має потужних західних союзників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Піонтковський оцінив роль Порошенка в тому, що Україна має потужних західних союзників

Андрій Піонтковський.

Фото Гордон.

Піонтковський оцінив роль Порошенка в тому, що Україна має потужних західних союзників

Російський опозиційний публіцист і аналітик Андрій Піонтковський назвав видатною роль п’ятого президента Петра Порошенка у формуванні світової проукраїнської коаліції

Про це він заявив у інтерв’ю виданню «Українська правда». Він зазначив, що у західних країн хороше ставлення до Порошенка, оскільки він мав особисті зв'язки, зокрема і з президентом США Джо Байденом. За його словами, саме завдяки Порошенку у України з'явилися потужні союзники, перш за все США.

Росія завжди грала на честолюбстві українських вождів і їхніх внутрішніх конфліктах.

Він також наголосив, що найбільше послаблює Україну зсередини розкол у патріотичному таборі. «Це більш небезпечна слабкість, ніж вплив ОПЗЖ, Медведчуків та інших. Росія завжди грала на честолюбстві українських вождів і їхніх внутрішніх конфліктах. Сподіваюся, Україні вистачить сил, щоб подолати цю кризу», – зазначив російський публіцист.

Читайте також у нас: Молдова вважає, що суддю-втікача Чауса вивозили машиною військового аташе України​.

За його словами, протягом останнього року змінилася свідомість українців. «Вони (українці – Ред.) ставили запитання: «Можливо, провина не тільки в Росії, а щось не так зробили наші керівники?». За останні два роки Путін зробив все, щоб цей синдром втоми перетворився у готовність захищати країну від агресора і в упевненість в своїй правоті», – наголосив Піонтковський.

Джерело: Обозреватель.