16 тисяч гектарів угідь на Волині досі у воді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
16 тисяч гектарів угідь на Волині досі у воді

Поки ж найскладнішу ситуацію спостерігають у чотирьох населених пунктах: Заріка, Люб'язь, Дольськ і частина селища Любешів.

Фото Суспільне.

16 тисяч гектарів угідь на Волині досі у воді

Станом на 13 квітня затопленими залишаються 16 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь області. Найгірша ситуація із підтопленням нині у Любешівській громаді

Під час зимового паводка і весняної повені насосними станціями області було відкачано майже 23 мільйони кубічних метрів води. Загалом цієї весни підтопило 25 тисяч гектарів угідь. Про це розповів Суспільному в.о. заступника керівника Регіонального Офісу водних ресурсів Михайло Тимощук.

Під час зимового паводка і весняної повені насосними станціями області було відкачано майже 23 мільйони кубічних метрів води. Загалом цієї весни підтопило 25 тисяч гектарів угідь.

Поки ж найскладнішу ситуацію спостерігають у чотирьох населених пунктах: Заріка, Люб'язь, Дольськ і частина селища Любешів.

«Зараз зменшилась кількість підтоплення с/г угідь. Але на Любешівщині є ще значне підтоплення», – каже Михайло Тимощук. З його слів, цієї весни у воді опинилося більше угідь, ніж торік.

Наразі працівники Регіонального Офісу водних ресурсів Волині проводять заміри поверхневих вод. Михайло Тимощук розповідає: рівень води в річках щоденно знижується на 5-10 сантиметрів. З його слів, якщо не буде дощу, ситуація на Волині стабілізується за кілька тижнів. Поки ж найскладнішу ситуацію спостерігають у чотирьох населених пунктах: Заріка, Люб'язь, Дольськ і частина селища Любешів.

Читайте також: Повінь у луцькому парку: весна у світлинах