Взяла хабар за здачу іспитів – суд визнав винною викладачку рівненського вишу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Взяла хабар за здачу іспитів – суд визнав винною викладачку рівненського вишу

Педагогиня муситиме платити штраф.

Фото pro.gov.ua.

Взяла хабар за здачу іспитів – суд визнав винною викладачку рівненського вишу

Суд вказану угоду затвердив і засудив жінку до покарання у вигляді штрафу у 20 тисяч 400 гривень

Вироком Рівненського міського суду завідувачку кафедри одного з ВНЗ Рівненщини визнано винною в проханні надати і одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України). Про це інформує прокуратура Рівненщини.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, а у суді прокурором доведено, що жінка отримала 700 дол. США та 1400 грн за сприяння у здачі групою студентів державних іспитів та видачі дипломів про закінчення навчання. Жінку викрили у кінці червні 2020 року, після отримання другого «траншу».

Жінка отримала 700 дол. США та 1400 грн за сприяння у здачі групою студентів державних іспитів та видачі дипломів про закінчення навчання. 

Свою вину обвинувачена визнала, і уклала з прокурором угоду про визнання винуватості. Суд вказану угоду затвердив і засудив жінку до покарання у вигляді штрафу у 20 тисяч 400 гривень з позбавленням права обіймати посади в юридичних особах публічного права, які пов'язанні із виконанням адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

Читайте також: На «Ягодині» вилучили пів тисячі банок незадекларованої лососевої ікри

Вирок законної сили ще не набрав.