На «Ягодині» вилучили пів тисячі банок незадекларованої лососевої ікри - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
На «Ягодині» вилучили пів тисячі банок незадекларованої лососевої ікри

Виявлено 507 банок ікри лососевої загальною вартістю 426,4 тис. грн.

Фото Волинська митниця.

На «Ягодині» вилучили пів тисячі банок незадекларованої лососевої ікри

Її вартість – понад 400 тисяч гривень

Про це повідомили на Волинській митниці.

 

 Прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби заїхав автомобіль марки «RENAULT MASTER».

Зазначив, що ввозить на митну територію України товар, а саме: «Побутова техніка б/в», «Запчастини до пральних машин», «Колеса та диски б/у».

Під час проходження митного контролю, громадянину України було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій він зазначив, що ввозить на митну територію України товар, а саме: «Побутова техніка б/в», «Запчастини до пральних машин», «Колеса та диски б/у» загальною вагою 49 кг та загальною вартістю 430 євро.

 

 

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, крім заявлених в митній декларації товарів, виявлено 507 банок ікри лососевої «Premium Gold Gorbuscha Zarendom»» загальною вартістю 426,4 тис. грн.

Читайте також у нас: На Волині поміж бухт з дроту прикордонники знайшли контрабандні цигарки (Відео)​.

 

 В результаті працівниками Волинської митниці Держмитслужби, складено протокол про порушення митних правил, а товар вилучено до прийняття рішення судом по суті справи.