Відмовтесь від пластику: волинян запрошують долучитися до Веукраїнського проєкту «Мішечок» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Відмовтесь від пластику: волинян запрошують долучитися до Веукраїнського проєкту «Мішечок»

Потрібні речі.

Фото Міжнародного молодіжного руху «School Recyling World» у Волинській області.

Відмовтесь від пластику: волинян запрошують долучитися до Веукраїнського проєкту «Мішечок»

В Україні запустили Всеукраїнський проєкт «Мішечок», у рамках якого відбудеться національний конкурс з пошиття екологічних торбинок

Мета цього проєкту – поширення ідеї відмови від пластику. Учнів Волині запрошують шити екоторбинки та вигравати призи. Конкурс матиме індивідуальні та колективні номінації. Тривалість проєкту – до 7 травня.

Проблема надлишкового використання пластику довгийчас підіймається на законодавчому рівні вУкраїни. Середньостатистичний громадянин використовує близько 500 пакетів за рік. Якщо порахувати за кількістю населення, то за рік викидається близько 20 млрд поліетиленових пакетів. Саме тому Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт №2051-1 про їхнє обмеження, розповсюдження каратиметься штрафами. Зовсім скоро мішечки стануть повноцінною заміною пластикових пакетів. Минулого року учасники проєкту разом пошили 18 тисяч мішечків, якими й дотепер користуються в повсякденному житті.

Конкурс матиме індивідуальні та колективні номінації. Тривалість проєкту – до 7 травня.

Проєкт підтримали низка Міністерств: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України. Український державний центр позашкільної освіти, Національний еколого-натуралістичний центр.

Читати також:  Зібрали тонни одягу: у Луцьку призупиняють проєкт «Соціальні контейнери»