Цієї ночі охочі бігатимуть навколо… Рівненської атомної станції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Цієї ночі охочі бігатимуть навколо… Рівненської атомної станції

Біг навколо АЕС уночі уже привабив 130 охочих.

Фото Володимирець.сіті

Цієї ночі охочі бігатимуть навколо… Рівненської атомної станції

Такий нічний забіг проводитиметься вперше

В недіюі, 18 квітня, відбудеться відкрита першість Рівненської АЕС з легкої атлетики «Нічний забіг. RNPP Night Run 2021». Організаторами події є РАЕС, Первинна профспілкова організація та Організація молоді ППО електростанції, спортивний клуб «Amber Tri Sports».

Також у рамках забігу спортклуб «Amber Tri Sports» оголошує конкурс костюмів, де найоригінальніші будуть відзначені подарунками.

Забіг пройде з дотриманням усіх карантинних обмежень на освітлених доріжках до РАЕС та навколо електростанції. Доступні дистанції – 5 км і 10 км в особистих заліках. Менша дистанція передбачає одне коло навколо РАЕС, а більша – коло навколо РАЕС та доріжками до міста і назад. Перед забігом учасники пройдуть обов’язковий температурний скринінг. На старті, фініші та за маршрутом будуть розміщені пункти харчування, освіження та гідратації. Крім того, на пунктах доступна вода, медична допомога, туалети, допомога волонтерів. Захід стартує о 20:30 на пристанційній площі Рівненської АЕС.

Наразі до участі у заході зареєструвалися 130 учасників з різних міст України, кожен з яких отримає електронний чіп для фіксації результатів, захисну маску з логотипом і налобний ліхтарик. Всіх учасників очікують корисні сувеніри та пам’ятні медалі фінішерів. Трійки призерів кожної з дистанцій у абсолютних категоріях серед чоловіків та жінок будуть нагороджені цінними призами від організаторів та партнерів події. Також у рамках забігу спортклуб «Amber Tri Sports» оголошує конкурс костюмів, де найоригінальніші будуть відзначені подарунками. Як наголошують організатори, обов'язковим елементом кожного костюму в стартовому містечку має бути захисна маска!

Читайте також у нас: Президент подарував волейбольним чемпіонкам золоті персні (Фото)​.

Більше інформації про забіг на сайті: https://runstyle.net/events/rnpp-night-run або ж на сторінці організаторів: www.fb.com/omrnpp. Підтримайте бігунів вподобаннями під час прямого ефіру забігу на офіційній сторінці РАЕС у Фейсбуці: www.fb.com/rnppofficial.

Юлія КУЛАЄВА.