«Волинь» на виїзді грає внічию з «Металістом 1925» (Відео)

Отакої!

Ілюстративне фото gtrk-kostroma.ru

У центральному матчі туру команди обмінялися голами-красенями

«Металіст 1925» (Харків) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (1:0 – Олег Голодюк, 36 хв.; 1:1 – Артур Рябов, 68 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 22-й тур. 17 квітня 2021 року. Харків. Стадіон ОСК «Металіст». Без глядачів. Головний суддя Ю. Іванов.

«Волинь» здобуває одне очко у непростому виїзному поєдинку із «Металістом 1925»  одним із прямих конкурентів за путівку в УПЛ.

Рахунок у зустрічі відкрив 33-річний уродженець Рівненщини Олег Голодюк: класно відгукнувшись на закидання з глибини, він ударом головою перекинув голкіпера гостей Владислава Леванідова, який на кілька метрів вийшов уперед.

Лучани відповіли вже в другому таймі: Артурові Рябову вдався феноменальний удар з-поза меж штрафного майданчику!

Лучани відповіли вже в другому таймі: Артурові Рябову вдався феноменальний удар з-поза меж штрафного майданчику: мяч влетів у ворота Дениса Сидоренка рикошетом від обох бокових стійок!

Підопічні Василя Сачка після 20 зіграних поєдинків набирають 36 очок стільки ж тепер і в «Миколаєва», який із хокейним рахунком 5:3 обіграв «Оболонь». Ці два клуби тепер ділять п'яту і шосту сходинку в турнірній таблиці (щоправда, «Волинь» зіграла на матч менше ).