Хто переміг у змаганнях зі спортивного орієнтування на Колківщині (Список, фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Хто переміг у змаганнях зі спортивного орієнтування на Колківщині (Список, фото)

Волинь-нова

Хто переміг у змаганнях зі спортивного орієнтування на Колківщині (Список, фото)

У змаганнях взяли участь команди із 17 шкіл та Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва

Нещодавно на околиці села Старосілля нині Луцького району відбулися окружні змагання зі спортивного орієнтування серед команд закладів освіти Колківської селищної ради . У змаганнях взяли участь команди із 17 шкіл та ЦРТДЮ, ініформує Центр розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради.

Учні змагались у двох вікових категоріях: середня група – 13-14 років та старша група – 15-16 років.

У середній віковій групі серед хлопців призові місця здобули:
І місце – Марчук Данило, вихованець ЦРТДЮ, учень Розничівської гімназії ОЗ «Колківський ліцей»;
ІІ місце – Терешко Ярослав, вихованець ЦРТДЮ, учень Старосільської гімназії ОЗ «Колківський ліцей».
ІІІ місце – Сидорчук Олексій, вихованець ЦРТДЮ, учень Чорнизького ліцею.

У старшій віковій категорії І місце виборола команда ЦРТДЮ Колківської селищної ради», ІІ – команда Четвертнянського ліцею, ІІІ – Великоосницького ліцею.

Серед дівчат цієї категорії призові місця здобули:
І місце – Генюк Софія, вихованка ЦРТДЮ, учениця Розничівської гімназії ОЗ «Колківський ліцей»;
ІІ місце – Матрунчик Діана, учениця Великоосницького ліцею;
ІІІ місце – Зінчук Софія, вихованка ЦРТДЮ, учениця Розничівської гімназії ОЗ «Колківський ліцей».

У старшій віковій групі серед хлопців призові місця здобули:
І місце – Матвійчук Юрій, вихованець ЦРТДЮ;
ІІ місце – Бугайчук Серафим, вихованець ЦРТДЮ;
ІІІ місце – Пінчук Роман, учень Четвертнянського ліцею.

Серед дівчат цієї категорії призові місця здобули:
І місце – Матвійчук Дарина, вихованка ЦРТДЮ, учениця Старосільської гімназії ОЗ «Колківський ліцей»;
ІІ місце – Матвійчук Єлизавета, учениця Четвертнянського ліцею;
ІІІ місце – Лисюк Дарина, учениця Четвертнянського ліцею.

У загальному заліку в середній віковій категорії перемогу отримала команда ЦРТДЮ, Розничівської гімназії ОЗ «Колківський ліцей». Друге місце здобула команда ЦРТДЮ, Старосільської гімназії ОЗ «Колківський ліцей». Третіми стали учасники команди ЦРТДЮ, Чорнизького ліцею.

У старшій віковій категорії І місце виборола команда ЦРТДЮ Колківської селищної ради, ІІ – команда Четвертнянського ліцею, ІІІ – Великоосницького ліцею.