Гол Руслана Маліновського приніс «Аталанті» перемогу над «Ювентусом»

Наш козарлюга!

Фото REUTERS.

Українець вийшов на заміну і знову став героєм матчу

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський забив переможний м'яч за «Аталанту» в матчі 31-го туру Серії проти «Ювентуса».

Маліновський почав гру на лавці запасних, але з'явився на полі на 72-й хвилині за рахунку 0:0. На 87-й хвилині українець завдав удару з-за меж штрафного майданчика, і м'яч рикошетом від суперника влетів у сітку, інформує УНІАН.

На 87-й хвилині українець завдав удару з-за меж штрафного майданчика, і м'яч рикошетом від суперника влетів у сітку.

Відігратися «Ювентусу» вже не вдалося.

Відзначимо, що «Аталанта» обіграла «Ювентус» в Серії А вперше за 33 матчі - попередня перемога бергамасків датувалася 2001 роком.

Ще один українець Віктор Коваленко всю гру провів у запасі «Аталанти».

«Аталанта» - «Ювентус» - 1:0

Гол: Маліновський, 87.

«Аталанта»: Голліні, Толої, Джимсіті, Паломіно, Мехле (Маліновський, 72), Де Рон, Фройлер, Госенс, Пессіна (Пашалич, 46), Сапата, Муріель (Ілічіч, 68).

«Ювентус»: Щесни, Куадрадо, Де Лігт, К'єлліні, Сандро, Маккені (Артур, 78), Бентанкур, Рабьо, К'єза (Данило, 58), Дібала, (Кулусевскі, 68) Мората.