У Луцьку хочуть уніфікувати кіоски та зупинки з павільйонами (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У Луцьку хочуть уніфікувати кіоски та зупинки з павільйонами (Фото)

Проектна документація надаватиметься підприємцям безкоштовно.

Фото із сайту volynnews.com.

У Луцьку хочуть уніфікувати кіоски та зупинки з павільйонами (Фото)

У Луцьку на чергове засідання виконавчого комітету виносять на затвердження концепцію зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та зупинок громадського транспорту з торговими павільйонами

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці, передає ІА Волинські новини.

Архетипи передбачають різну площу, різне функціональне призначення та інші особливості, фактично під будь-який вид підприємницької діяльності, що може здійснюватись у таких спорудах.

Як зауважує Ігор Поліщук, реалізація рішення в комплексі з роботою щодо суттєвого зменшення кількості тимчасових споруд допоможе зробити місто естетично привабливішим. Також це дасть змогу навести лад із тимчасовими спорудами та зупинками, що псують зовнішній вигляд Луцька.

При оформленні або продовженні дії паспортів прив'язки тимчасових споруд їхні власники будуть зобов'язані притримуватися проектних рішень, що передбачені вказаною концепцією. Це ж стосуватиметься й власників зупинок громадського транспорту з торговими павільйонами, що мають статус об'єкта нерухомого майна.

Читайте також: У Луцькому замку взяла шлюб за добу пара військових

«Архетипи передбачають різну площу, різне функціональне призначення та інші особливості, фактично під будь-який вид підприємницької діяльності, що може здійснюватись у таких спорудах.

Проектна документація надаватиметься підприємцям безкоштовно, при цьому підприємці будуть вільні у виборі підрядника для виготовлення або осучаснення тимчасової споруди», - написав мер.