Курси НБУ $ 39.78 € 42.31
Волинянка стала триразовою чемпіонкою України з велоспорту на треку

Знай наших!

Фото Волинська ОДА.

Вихованиця обласної школи вищої спортивної майстерності Олександра Логвінюк здобула три «золоті» медалі на чемпіонаті України з велоспорту на треку серед молоді

З 13 по 18 квітня 2021 року у Львові проходив чемпіонат України з велоспорту на треку серед молоді до 23 років. В змаганнях взяли участь спортсмени з 17 регіонів України, а також команда Білорусі, у загальній кількості 212 учасників.

Триразовою чемпіонкою України серед жінок до 23 років стала волинянка Олександра Логвінюк, вихованка ВОШВСМ, яка здобула впевнену перемогу у трьох дистанціях: спринт, кейрін та командний спринт.

Здобула впевнену перемогу у трьох дистанціях: спринт, кейрін та командний спринт.

Слід відзначити високі результати волинських юніорок – 4 місце в командному спринті посіла Дарина Логвінюк, Левченко Богдана і Римарчук Ангеліна стали 5-ми на цій же дистанції.

Вітаємо волинську чемпіонку та її тренерів з перемогами та бажаємо нових переможних п’єдесталів.

Читати також: Сьогодні на Ратнівщині Народному Герою України кажуть: «Слава!»

Джерело: Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА