Футболісти «Колоса» нажерлися горіляки й чіплялися посеред ночі до жінок у поїзді «Ужгород-Київ» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Футболісти «Колоса» нажерлися горіляки й чіплялися посеред ночі до жінок у поїзді «Ужгород-Київ»

Ото вже йолопи!

Фото ФК "Колос".

Футболісти «Колоса» нажерлися горіляки й чіплялися посеред ночі до жінок у поїзді «Ужгород-Київ»

Один зі «спортсменів» навіть виламав двері в сусіднє купе

Футболісти клубу УПЛ «Колос» в нетверезому вигляді влаштували дебош у вагоні поїзда Ужгород - Київ, коли поверталися з матчу проти «Миная» (відбувся 4 квітня).

Про це стало відомо «Обозревателю» від однієї з дівчат, які їхали в сусідньому купе, інформує УНІАН.

Футболісти намагалися проникнути в купе, в якому група дівчат поверталася з похорону. Одна з них ідентифікувала в бешкетниках футболістів «Колоса». Після поїздки інша дівчина встановила особи трьох з чотирьох - це Володимир Лисенко, Вадим Мілько і В'ячеслав Чурко.

Футболісти з самого початку поїздки стукали до дівчат у купе. «Мабуть, хотіли познайомитися. Але ми ні з ким не знайомимося. Троє з нас - заміжні, мають дітей. Та й поверталися ми не з розважальної прогулянки... Ми пояснили провідниці, що повертаємося з похорону - і хотіли б трохи відпочити. Я тоді ще попросила її номер», - розповіла одна з дівчат Марія.

У купе футболістів тривали веселощі - з криками, матом і гучним стуком у стіну. А вночі Лисенко спробував вломитися в купе до дівчат.

У купе футболістів тривали веселощі - з криками, матом і гучним стуком у стіну. А вночі Лисенко спробував вломитися в купе до дівчат.

«Близько другої ночі один з них просто виламав наші двері ... Дві дівчини, які були на нижній полиці, намагалися її утримати, а я дзвонила провідниці», - згадує Марія.

Дівчата звернулися за допомогою до начальника поїзда. Футболісти довго не відкривали йому двері і погрожували «розбити є*ало». У підсумку розмова все ж відбулася, але футболісти заспокоїлися ненадовго. Потім у вагон прибули співробітники охорони, які до кінця поїздки залишалися в купе дівчат.

Мілько довго намагався пробратися в купе, щоб «вибачитися» за товариша:

«Той, який виламав двері, був в одних трусах. А його товариш, який потім довго ходив і розповідав, що щось забув, що хоче поговорити, вибачитися, якого охорона відтісняла, не давала до нас підходити - той одягнений був у футболку і труси. Він говорив: дівчатка, вибачте - ви ж бачите, що він неадекватний? Але вони ж разом пили, значить, і відповідальність за те, що трапилося - загальна».

У Києві дебоширів на вокзалі зустрічала поліція. 

«Вони спочатку хихикали. Коли побачили поліцію - трохи напружилися. Один з наших нічних сусідів почав нас ображати, мовляв, ми самі винні, мовляв, спровокували їх... Як спровокували? Тим, що двері замкнули з самого початку? Тим, що до ранку око не зімкнули - і в такому стані повинні були їхати до чоловіків і дітей, на роботу?».

Дві дівчини написали заяви, однак, за їхніми словами, поліцейські «не зробили нічого»: «Бачачи, що ці хлопці в усмерть п'яні, їм не зробили тест на алкоголь, не затримали до з'ясування обставин - просто відпустили».

Пізніше Марії подзвонили з поліції і повідомили, що її заява «загубилася». Потім вона знайшлася, але чи було відкрито провадження - невідомо. «Колос» досі не приніс дівчатам вибачення.

Читайте також: Суд зобов’язав Сан-Паулу повернути Динамо борг за трансфер Че Че.