Спікер Верховної Ради України сьогодні зайняв місце голови Волинської облради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Спікер Верховної Ради України сьогодні зайняв місце голови Волинської облради

Історична подія!

Фото Оксани КОВАЛЕНКО.

Спікер Верховної Ради України сьогодні зайняв місце голови Волинської облради

Дмитро Разумков перебуває з візитом на Волині

Один із керівників держави перебуває на сесії Волинської обласної ради, яка розпочалася зараз. Дмитро Разумков зайняв місце у президії ради. Зареєстувалися на сесії 55 депутатів.

Голова Волинського парламенту Григорій Недопад назвав присутність голови Верховної Ради на сесії історичною подією. 

Влада не є самоціллю, а засобом виправдання довіри людей

Дмитро Разумков у зверненні до депутатів облради говорив про децентралізацію, успішність якої дуже залежить від місцевих обранців. «Влада не є самоціллю, а засобом виправдання довіри людей», - сказав він. Політик також сподівається на плідну співпрацю між областями та центральною владою.  

 

 На засідання ради також прибули народні депутати Ігор Гузь,Степан Івахів, Ігор Палиця, Ірина Констанкевич, Валерій Стернійчук, Вячеслав Рубльов. Біля парламентарів помітили і міського голову Луцька Ігоря Поліщука. Прийшов і голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко, який зайняв місце в ряду для запрошених. 

 

 Присутні також голови Рівненської та Тернопільської обласних рад, які сьогодні мають підписати  Меморандум між Волинською та Рівненською і Тернопільською обласними радами.

Читайте такожЧи перекривають для спікера українського парламенту дороги в Луцьку (Фото)