Вагітній жінці присудили 120 годин суспільно корисних робіт: втрутилася прокуратура - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Вагітній жінці присудили 120 годин суспільно корисних робіт: втрутилася прокуратура

Керівником Вінницької окружної прокуратури постанову оскаржено.

Фото pravo.minjust.gov.ua.

Вагітній жінці присудили 120 годин суспільно корисних робіт: втрутилася прокуратура

За результатами проведеної Вінницькою окружною прокуратурою перевірки в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» встановлено, що Вінницькими міським судом до адміністративної відповідальності у виді 120 годин суспільно корисних робіт притягнуто 27-річну вінничанку

Водночас під час постановлення правопорушниці на облік у Вінницький міський відділ філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області виявлено, що жінка на час складання адміністративного протоколу та розгляду справи у суді була вагітною. Ця обставина, відповідно до ч. 3 ст. 311 Кодексу України про адміністративні правопорушення, унеможливлює призначення їй суспільно корисних робіт, передає vitatv.com.ua.

У зв’язку з цим керівником Вінницької окружної прокуратури оскаржено постанову Вінницького міського суду в апеляційному порядку.

У зв’язку з цим керівником Вінницької окружної прокуратури оскаржено постанову Вінницького міського суду в апеляційному порядку, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Постановою Вінницького апеляційного суду апеляційну скаргу прокурора задоволено, постанову суду першої інстанції скасовано, а провадження у справі про адміністративне правопорушення закрито у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: «Її можна було врятувати!»: чоловік звинувачує чиновників у смерті вагітної родички.