«Динамо» у півфіналі Кубка України не помітило «Агробізнес»

Фото ФК "Динамо" (Київ).

Кияни здобули перемогу з розгромним рахунком

Київське «Динамо» стало першим фіналістом Кубка України з футболу.

У півфіналі кияни в Тернополі обіграли представника Першої ліги «Агробізнес», інформує УНІАН.

Кияни відкрили рахунок у матчі наприкінці першого тайму - після пасу Жерсона Родрігеса Богдан Леднєв завдав прицільного удару з-за меж штрафного.

На 67-й хвилині також ударом зі штрафного забив Артем Бесєдін - голкіпер торкнувся м'яча, але не врятував.

Ще через 13 хвилин Віталій Буяльський довів рахунок до розгромного.

Відзначимо, що в другому таймі за рахунку 1:0 арбітр спершу призначив у ворота «Агробізнесу» пенальті, але після перегляду відеоповтору скасував своє рішення.

«Агробізнес» - «Динамо» - 0:3

Голи: Леднєв, 45, Бесєдін, 67, Буяльський, 81.

«Агробізнес»: Артим, Романюк, Слотюк, Курило, Юхимович, Бойчук, Н. Когут, Косовський (Ярмоленко, 82), Груша (Семенюк, 62), І. Когут (Семенець, 70), Дудик (Немтінов, 82).

«Динамо»: Бойко, Тимчик (Караваєв, 46), Попов, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Циганков, Шапаренко (Шепелєв, 66), Леднєв (Буяльський, 66), Родрігес (Сідклей, 66), Бесєдін (Супряга, 79).

Попередження: Бойчук - Попов, Сирота.