Гордон – «слугам народу»: Отримуєте по 25 тисяч доларів і витворяєте чортзна-що - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Гордон – «слугам народу»: Отримуєте по 25 тисяч доларів і витворяєте чортзна-що

Дмитро ГОРДОН.

Фото Медіаняня.

Гордон – «слугам народу»: Отримуєте по 25 тисяч доларів і витворяєте чортзна-що

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» звинуватив фракцію «Слуга народу» в тому, що її депутати «прийшли на горбу Зеленського» у владу, отримують по 25 000 доларів щомісяця в конвертах і при цьому «витворяють чортзна-що»

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

В середньому 25 000 доларів. Невідомо звідки вони беруться.

Зокрема, журналіст прокоментував вечірку, організовану під час карантину Миколою Тищенком, а також поїздку Євгена Шевченка в Білорусь, до  Лукашенка. «У мене немає претензій до Євгена Шевченка. Тут все зрозуміло. У мене є питання до партії «Слуга народу». Всі депутати партії «Слуга народу» прийшли у владу, у Верховну Раду, на горбу Володимира Зеленського. Якби український народ 73 відсотками голосів не довірив Зеленському стати президентом, вас би переважної більшості ніхто не знав, ви б ніде не були. Ви зараз не отримували б, як кажуть, в парламенті великі гроші кощомісяця. В середньому 25 000 доларів. Невідомо звідки вони беруться. Кажуть, вам платять», - зазначив Гордон.

Читайте також у нас: Річний тариф на газ: відомо, яку ціну пропонують лучанам​.

«А тепер ви вирішили, що ви всі великі, і ви можете підставляти президента. Один влаштовує пікніки, Микола Тищенко. І ваша фракція нічого з ним не робить. Ви що? Та його треба стусаном під зад. Щоб він не ганьбив президента і справедливість в Україні. І що? Залишається Тищенко», - обурився журналіст.

«Ось людина стоїть. Те ж саме треба робити. А ви ще дискутуєте, могла вона або не могла. Степанов витворяє чортзна-що з вакцинацією. Ми навіть цін на вакцину не знаємо. Ваш міністр. Тиша!» - констатував Гордон.