Вінницькі волейболістки повертаються в Суперлігу

Фото Олега Дубини.

І в третьому матчі серії за вихід до Суперліги вінницькі волейболістки перемогли ВК «Полтавчанку-ПНПУ»

У Вінниці відбувся третій матч серії до трьох перемог, в якій місцевий «Білозгар-Медуніверситет» і представниці Полтави повинні були визначити учасника жіночої Суперліги сезону 2021-2022 років, пише Волейбол.ЮА.

Господарки майданчика, поступаючись на тай-брейку (2:5), змогли наздогнати, а потім і вирвати перемогу у суперниць (15:9). Підопічні Юлії Якушевої довели серію матчів до трьох перемог.

Перехідні матчі за право грати у Суперлізі в сезоні 2021-2022. Жінки. Серія до трьох перемог

17 квітня, субота
ВК Полтавчанка-ПНУ - Білозгар-Медуніверситет - 1:3 (14:25, 21:25, 25:22, 21:25)

18 квітня, неділя
ВК Полтавчанка-ПНУ - Білозгар-Медуніверситет - 2:3 (26:24, 25:22, 23:25, 20:25, 11:15)

23 квітня, п'ятниця
Білозгар-Медуніверситет - ВК Полтавчанка-ПНУ - 3:2 (25:23, 25:14, 23:25, 23:25, 15:9)

Рахунок у серії: 3-0 на користь «Білозгар-Медуніверситет».

Отже, вінницька команда «Білозгар-Медуніверситет» після річної перерви знову повертається до ліги найсильніших.

Зауважимо, що вінницький клую взяв реванш за поразку у перехідних матчах минулого сезону. Адже, саме «Білозгар-Медуніверситет» та «Полтавчанка-ПНПУ» торік боролися за право бути учасником елітного дивізіону. В 2020 році вінничанки віддали своє місце полтавським спортсменкам.