В Україні вдарять триденні заморозки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
В Україні вдарять триденні заморозки

Фото agronews.ua.

В Україні вдарять триденні заморозки

Оголосили помаранчевий рівень небезпеки

Погода в Україні найближчими днями буде холодною, майже по всій країні очікуються заморозки. А в Карпатах випаде сніг, що сприятиме високій лавинній небезпеці. Про це повідомляє agronews.ua з посиланням на ДСНС.

Повідомляють, що вночі 25-27 квітня в Україні, крім південних регіонів, очікуються сильні заморозки в повітрі від 0 до -3 (II рівень небезпеки, помаранчевий), в південних областях – заморозки на поверхні грунту від 0 до-5 (I рівень небезпеки, жовтий).

Крім того, сьогодні у зв’язку зі снігопадами на високогір’ї Івано-Франківської області очікують значну сніголавинну небезпеку (3 рівень).

Вночі 25-27 квітня в Україні, крім південних регіонів, очікуються сильні заморозки в повітрі від 0 до -3 (II рівень небезпеки, помаранчевий).

Нагадаємо, раніше синоптики повідомляли, що погода почне змінюватися з приходом тепла, починаючи з наступної середи, 28 квітня. До цього часу українців чекають холод, заморозки і мокрий сніг. Нинішнє похолодання обумовлено висотним циклоном.

При цьому очікується, що погода на Великдень і травневі свята сильно не порадує. Зокрема, на Великдень варто чекати невеликого похолодання, але опадів буде небагато. Перший тиждень травня буде досить теплим. Справжнє тепло прийде тільки до кінця травня.