П'яна медсестра погрожувала відправити в морг живу пацієнтку, бабуся пролежала в коридорі всю ніч - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
П'яна медсестра погрожувала відправити в морг живу пацієнтку, бабуся пролежала в коридорі всю ніч

Зараз бабуся в реанімації.

Фото - ілюстративне.

Фото зі сайту Укрінформ.

П'яна медсестра погрожувала відправити в морг живу пацієнтку, бабуся пролежала в коридорі всю ніч

Медспрацівниця вилаяла літню пацієнтку і виштовхала на ніч в коридор

У Москві п'яна медсестра кричала матом на літню пацієнтку і пообіцяла її відправити в морг, якщо та не заспокоїться. Про подробиці події пише znaj.ua.

Повідомляється, що інцидент стався в одній з московських лікарень. Вагітна пацієнтка Лея Леонова стала свідком жахливої події - п'яна співробітниця лікарні посеред ночі почала кричати на літню пацієнтку, обзивати її матами і погрожувати відправити в морг.

Вона стогнала, плакала, пролежала в коридорі всю ніч

Леонова заявила, що ще напередодні події, перед відбоєм, медсестра заходила до них в палату і по ній було видно, що вона п'яна. Вже після цього дівчина прокинулася вночі від криків у коридорі.

«Там були мати чутні з палати. Кричала ця п'яна медсестра і бабуся. Як тільки вони її не обзивали. Мати страшні. Потім її вивезли з палати, бо вона, мабуть, заважала спати сусідкам. Вона стогнала, плакала, пролежала в коридорі всю ніч», — розповіла Леонова.

Пацієнтка зізналася, що їй було дуже страшно спостерігати за тим, що відбувається і вона не могла навіть уявити, що таке могло трапиться в лікарні.

Пізніше, Telegram-канал «Life shot» уточнив, що бабуся була госпіталізована двома днями раніше до події. У неї з'явилися судоми в результаті тривалого пияцтва. На даний момент пацієнтку направили в реанімацію, оскільки у неї почала відніматися частина тіла.

Читайте такожВід коронавірусу померли двоє дітей на Одещині

У свою чергу дівчина, яка стала очевидцем пияцтва медсестри, заявила, що після публікації відео їй зателефонувала адміністрація лікарні. Перед пацієнткою вибачилися і запропонували їй пройти безкоштовне лікування в комфортних умовах, на що вона відповіла відмовою.