У Нововолинську буде пам’ятник учасникам Революції Гідності та воїнам АТО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
У Нововолинську буде пам’ятник учасникам Революції Гідності та воїнам АТО

Ділянка проектування розташована в центральній частині міста, на території існуючого скверу.

Фото nov-rada.gov.ua.

У Нововолинську буде пам’ятник учасникам Революції Гідності та воїнам АТО

Пам’ятник планують поставити у сквері на проспекті Дружби навпроти міськради

Взавтра завершується конкурс на найкращу пропозицію пам’ятника учасникам Революції Гідності та воїнам антитерористичної операції у Нововолинську, інформує Нововолинська міська рада.

Конкурсанти повинні надати пропозиції пам’ятника загиблим учасникам Революції Гідності та воїнам антитерористичної операції до 16:00 30 квітня 2021 року в організаційно-виконавчий відділ виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Автор найкращої пропозиції отримає грошову винагороду в розмірі 30 тисяч грн.

Ділянка проектування розташована в центральній частині міста, на території існуючого скверу. Головний вхід на місце встановлення пам’ятника має бути від проспекту Дружби. Ділянка вимагає докорінної реконструкції. Частина скверу, де планують встановити пам’ятник загиблим, зокрема, підпірні бетонні стінки, сходи і тротуарне покриття вимагають модернізації.

Переможця обиратиме журі. До його складу ввійшли фахівці у галузях архітектури, містобудування, ландшафтного дизайну, представники організатора конкурсу та громадських організацій.

Автор найкращої пропозиції отримає грошову винагороду в розмірі 30 тисяч грн.