Допустив вирубку дерев на понад 7 мільйонів: екскерівника Шацького нацпарку судитимуть за службову недбалість - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Допустив вирубку дерев на понад 7 мільйонів: екскерівника Шацького нацпарку судитимуть за службову недбалість

Через службову недбалість волинського посадовця держава має збитки.

Фото www.etnotur.ua.

Допустив вирубку дерев на понад 7 мільйонів: екскерівника Шацького нацпарку судитимуть за службову недбалість

Через його службову недбалість державі завдано збитків на понад 7 мільйонів гривень 

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Територіальним управлінням ДБР у Львові кримінальному провадженні про вчинення колишнім директором Шацького національного природного парку службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч.2 ст. 367 КК України)

Слідство вважає, що посадовець у 2017 році внаслідок неналежного виконання посадових обов’язків, у порушення вимог чинного законодавства без отримання відповідних дозволів та лімітів видав лісорубні квитки, на підставі яких проведено незаконні рубки формування і оздоровлення лісів на території об’єкта природно-заповідного фонду, чим державі завдано збитків на суму понад 7,3 мільйона гривень. 

Посадовець у 2017 році внаслідок неналежного виконання посадових обов’язків, у порушення вимог чинного законодавства без отримання відповідних дозволів та лімітів видав лісорубні квитки, на підставі яких проведено незаконні рубки формування і оздоровлення лісів на території об’єкта природно-заповідного фонду, чим державі завдано збитків на суму понад 7,3 мільйона гривень. 

Санкцією ч.2 ст. 367 КК України за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.  

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читати також: Коронавірус добрався до Шацького району

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури