У селищі на Волині почали будувати багатоповерхівки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
У селищі на Волині почали будувати багатоповерхівки

Генпідрядником є ТзОВ «Луцьккомунбуд».

Фото lubeshivska-gromada.gov.ua.

У селищі на Волині почали будувати багатоповерхівки

Наразі в Любешові розпочалися роботи з будівництва першої багатоповерхівки житлового комплексу

З ініціативою щодо будівництва багатоповерхівок у Любешові селищний голова Олег Кух виступив ще у 2018 році на одному із засідань сесії селищної ради. Депутати таку ініціативу підтримали, інформує Любешівська селищна рада.

Визначивши попередньо площу, у селищній раді провели громадське обговорення та торги. Право оренди на земельну ділянку в районі вулиць Свободи, 58 та Пушкіна, 27, де будуть зведені багатоповерхівки, отримало ТзОВ «Три доньки і син» з Луцька. З товариством було укладено договір на десять років з відповідною оплатою.

Планують звести десять багатоповерхівок не вище п’ятнадцяти метрів, відповідно до генплану забудови. В проекті передбачена парковка для автомобілів, дитячий та спортивний майданчики, зелена зона.

У грудні місяці минулого року відбулося закладення наріжного каменя. Наразі розпочалися роботи з будівництва першої багатоповерхівки житлового комплексу. Генпідрядником є ТзОВ «Луцьккомунбуд».

Загалом планують звести десять багатоповерхівок не вище п’ятнадцяти метрів, відповідно до генплану забудови. В проекті передбачена парковка для автомобілів, дитячий та спортивний майданчики, зелена зона. Одним словом, все має бути згідно з вимогами містобудування та архітектури.