Мільйон українців прийдуть у Великодню ніч у храми - поліція стежитиме, чи всі будуть з масками - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Мільйон українців прийдуть у Великодню ніч у храми - поліція стежитиме, чи всі будуть з масками

Безпеку та порядок громадян забезпечуватимуть понад 29 тисяч правоохоронців.

Фото Національна поліція.

Мільйон українців прийдуть у Великодню ніч у храми - поліція стежитиме, чи всі будуть з масками

За попередньою інформацією, святкові богослужіння проводитимуться у майже 14 тисячах храмах

Відтак на службу заступить понад 21 тисяча поліцейських, які перебуватимуть поблизу культових споруд, а також стежитимуть за безпекою на автошляхах та біля місць відпочинку громадян.

Проводитимуть у першу чергу роз’яснювальну роботу, а у випадку ігнорування зауважень – притягуватимуть порушників  до адміністративної або ж кримінальної відповідальності.

Попередньо святкові богослужіння з нагоди святкування Великодня можуть відвідати більше мільйона вірян. Тож публічну безпеку та порядок громадян забезпечуватимуть понад 29 тисяч правоохоронців: 21,1 тис. поліцейських, 1,6 тисячі військовослужбовців НГУ, 1,4 тис. курсантів закладів МВС, а також працівники ДСНС.

Читайте також у нас: Запоріжанка смакувала паскою з Борочича й читала газети з Волині​.

Правоохоронці, які заступають на службу у святкові дні, не лише стежитимуть за порядком, а й контролюватимуть дотримання карантинних обмежень.  При цьому вони проводитимуть у першу чергу роз’яснювальну роботу, а у випадку ігнорування зауважень – притягуватимуть порушників  до адміністративної або ж кримінальної відповідальності. Тому поліцейські закликають громадян дотримуватися карантинних обмежень, зокрема – соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту.

 

Джерело: Національна поліція.