Руслан Маліновський знову відзначився гольовим пасом за «Аталанту»

Оце так!

Фото REUTERS.

Команда українця зіграла внічию

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився гольовою передачею в матчі 34-го туру Серії А проти «Сассуоло».

На 32-й хвилині матчу Маліновський асистував Робіну Гозенсу - українець ефектно в один дотик скинув м'яч німцю, а той розстріляв воротаря суперників. Це вже десятий асист екс-хавбека луганської «Зорі» в поточному розіграші Серії А. Окрім цього в його активі ще 6 забитих голів, повідомляє УНІАН.

Проте старання Руслана не допомогли - «Аталанта» все одно не змогла виграти цю зустріч. В другому таймі «нероверді» відквитали один м'яч та гра завершилася внічию 1:1.

Що особливо цікаво, так це те, що на 76-й хвилині команда українця могла вирвати перемогу, але форвард Луїс Муріель не забив пенальті. До слова про високий накал пристрастей свідчить наявність двох червоних карток. В першому таймі вилучення заробив голкіпер «Аталанти», а в другому вже видалився захисник «Сассуоло».

Напевно, нерви футболістів були на межі зриву, оскільки ціна протистояння була висока: бергамаски борються за путівку в Лігу чемпіонів, а «Сассуоло» змагається за можливість потрапити у Лігу Європи.

«Аталанта» зберігає другу сходинку та має 69 очок в активі. «Сассуоло» поки що восьмий і має 53 бали.

«Сассуоло» - «Аталанта» - 1:1

Голи: Гозенс, 32 - Берарді, 52 (пенальті).

«Сассуоло»: Консільї, Кірікеш (Феррарі, 46), Мюльдюр (Тольян, 87), Кірьякопулос, Марлон, Локателлі, Траоре (Айхан, 78), Берарді, Обіанг (Бурабія, 60), Бога, Дефрель (Распадорі, 46).

«Аталанта»: Голліні, Хатебур, Толой (Паломіно, 79), Джимсіті, Гозенс, Маліновський, Фройлер, Пессіна (Спортьєлло, 25), де Рон, Ромеро, Сапата (Муріель, 60).

Вилучення: Голліні, 22 - Марлон, 75.