До самця у Луцькому зоопарку приїхала самка (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
До самця у Луцькому зоопарку приїхала самка (Фото)

Блек і Белла чекають зустрічі з Вами!

Фото зі сторінки зоопарку.

До самця у Луцькому зоопарку приїхала самка (Фото)

Блеку тепер буде веселіше

У Луцькому зоопарку – знову поповнення колекції. Нещодавно в самця альпаки з’явилася пара.

Про це повідомили на сторінці КП «Луцький зоопарк» у фейсбуці.

Блек у Луцькому зоопарку мешкає уже п’ять років. Останнім часом він холостякував, тож керівництво комунального підприємства шукало йому пару. І кілька тижнів тому до нього врешті приїхала Белла. Самичка – із Рівненського зоопарку, який, до слова, завжди був і є тим надійним партнером, завдяки якому колекція звіринця не раз урізноманітнювалася.

«Вітаємо нову мешканку в нашій дружній родині та сподіваємося, що Блек і Белла тішитимуть одне одного й наших відвідувачів», – пишуть на сторінці зоопарку. 

Самичка – із Рівненського зоопарку, який, до слова, завжди був і є тим надійним партнером, завдяки якому колекція звіринця не раз урізноманітнювалася.

[[BANNER]

Довідково:

Альпа́ка – одомашнений південноамериканський копитний ссавець родини верблюдових, водиться в Чилі, Перу і Болівії, пасеться на високогір'ї в Андах. Ця тварина значно менша від лами за розміром. Зріст – 0,9-1 м в холці, із шиєю і головою – ще приблизно 60 см, довжина тіла орієнтовно до 1,4 м, вага – орієнтовно 80 кг. Голова альпак дещо загострена, що дозволяє діставати траву між камінням у горах. Тіло альпаки вкрито м'якою довгою (до 38 см) вовною, подібною до вовни мериносів. Саме через вовну альпака і вирощується. Вона ж вкриває усе тіло тварини та захищає тіло альпаки від значних температурних коливань. У високогір'ї ці коливання сягають діапазону у 50 градусів за Цельсієм.

М'яка вовна альпак міцніша за вовну овець. Природне забарвлення вовни коливає у значному діапазоні від білого і жовтуватого до чорного.Тварина пасеться як на луках високо у горах, так і в заболочених місцинах. Може декілька днів обходитися без води, як і усі верблюдові.

Читати також: У Луцьку завелися червоні вовки.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Луцький зоопарк.