У Луцьку завелися червоні вовки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У Луцьку завелися червоні вовки

Нічого собі!

Фото зі сторінки Луцького зоопарку в Facebook.

У Луцьку завелися червоні вовки

Оселилися в міському зоопарку

У Луцькому зоопарку з'явилися червоні вовки. Вони приїхали до Луцька тижнів два тому із зоопарку в Австрії. Вони вже відбули карантин і доступні для огляду. Вольєр – навпроти лев’ячого містечка.

«Маємо аж три особини цього виду: самичку та двох самців. Їм по 8 місяців. І ми дуже пишаємося цим урізноманітненням нашої колекції, адже такі тварини є лише у трьох зоопарках України. Луцьк став четвертим!!!

Такі тварини є лише у трьох зоопарках України. Луцьк став четвертим!!!

А можливе це тому, що наш зоопарк є у міжнародній системі моніторингу тварин ZIMS. Це, так би мовити, єдина база зоопарків усього світу. Така взаємодія дає нам можливість обмінюватися колекціями, зокрема брати тварин на перетримку», - йдеться в дописі Луцького зоопарку.

За інформацією з «Вікіпедії», куон гірський або червоний вовк гірський, азійський дикий пес, індійський дикий пес, дхол — хижак з родини псові, що мешкає в Південній та Південно-східній Азії.

Куон гірський є єдиним збереженим представником роду куон. Від своїх родичів з роду пес відрізняється меншою кількістю молярів та сосків. Через знищення самих куонів та їхніх місць проживання, занесені в Червону книгу Міжнародного союзу охорони природи. На людей ніколи не нападають, не шкодять сільському господарству. Вся кількість представників куонів по світу становить менш ніж у 2 500 дорослих особин і тенденція зменшення їх чисельності триває. У неволі, в різних зоопарках та заповідниках, міститься приблизно 110 особин.

Куони дуже соціальні тварини, що живуть у великих кланах, які іноді розділяються у менші зграї задля полювання. Всеїдні. Бояться людей, тому їх важко приручити, але дуже сміливі, коли потрібно захищати свій клан: куони можуть напади на вепрів, індійських буйволів та тигрів.

Читайте також: Перша шлюбна ніч українців: чому після неї на наречену могли одягнути ярмо.