Італієць Роберто де Дзербі близький до того, щоб таки очолити «Шахтар» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Італієць Роберто де Дзербі близький до того, щоб таки очолити «Шахтар»

Подивимося, подивимося...

Фото facebook.officialsassuolocalcio

Італієць Роберто де Дзербі близький до того, щоб таки очолити «Шахтар»

На цьому наполягає Ігор Циганик

Український телеведучий й журналіст Ігор Циганик поділився інсайдом щодо того, хто стане керманичем донецького «Шахтаря» наступного літа.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Footballhub.

«Де Дзербі буде в «Шахтарі». Швидше за все, нічого такого статися не може, щоб де Дзербі не приїхав і не підписав контракт. Контракт нетривалий - на 2 роки. Разом із де Дзербі мають приїхати кілька його помічників. Крім того, зараз йдуть перемовини про те, щоб кілька футболістів, яких хоче де Дзербі, поповнили лави «Шахтаря». І це не тільки з тієї команди, яку зараз тренує італієць», - поділився цікавою інформацією Циганик.

Швидше за все, нічого такого статися не може, щоб де Дзербі не приїхав і не підписав контракт.

«Думаю, що найближчим часом де Дзербі буде оголошений головним тренером «Шахтаря». Він попросив доволі серйозні гроші на увесь свій штаб. Хто став ініціатором цієї історії? Ну ми розуміємо, що зараз Даріо Срна виходить на перший план. Коли він виступав у «Кальярі», то вже готувався до функціонерської роботи. Я думаю, що Срна став ініціатором того, щоб запросити де Дзербі до «Шахтаря», - додав журналіст.

Читайте також: Георгій Бущан: «Просто зібрав речі та пішов».