Кліп українського гурту, де грає і волинянин, увійшов до 10 найпопулярніших відео Євробачення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
Кліп українського гурту, де грає і волинянин, увійшов до 10 найпопулярніших відео Євробачення

Півфінали пісенного конкурсу відбудуться 18, 20 травня.

Фото Суспільного.

Кліп українського гурту, де грає і волинянин, увійшов до 10 найпопулярніших відео Євробачення

Щомісяця організатори конкурсу роблять огляд десяти найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі

Кліп на пісню «SHUM» представника України гурту Go_A увійшов до переліку 10 найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі Пісенного конкурсу Євробачення.

На цей момент кількість переглядів кліпу вже перевищила 3,2 мільйона, повідомляє Суспільне

Щомісяця організатори конкурсу роблять огляд десяти найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі Євробачення. У рейтингу поєднують перегляди відео з виступів на конкурсі минулих років та кліпів учасників, щоб з’ясувати, які пісні переглядали найбільше.

У квітневому ТОП-10 гурт Go_A зайняв 10-ту позицію, ставши одним із п’яти найбільш популярних учасників цьогорічного Євробачення за всю історію конкурсу

У квітневому ТОП-10 гурт Go_A зайняв 10-ту позицію, ставши одним із п’яти найбільш популярних учасників цьогорічного Євробачення за всю історію конкурсу. Серед цьогорічних учасників до рейтингу також потрапили представниця Мальти співачка Destiny, представник Сербії гурт Hurricane, представниця Азербайджану співачка Efendi.

Зазначимо, півфінали (18, 20 травня) і фінал (22 травня) Пісенного конкурсу Євробачення-2021 транслюватимуться на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: До Горохова приїде відома українська співачка (Фото)

Нагадаємо, представник України на Євробаченні-2021 гурт Go_A зробив онлайн-концерт для української діаспори.