Волинські рятувальники здобули перемогу на 100-метрівці у відкритому чемпіонаті Луцька з легкої атлетики

Перше й друге місце – за рятувальниками!

Фото vl.dsns.gov.ua.

Вони зайняли два перших місця у забігу на 100 метрів

Начальник караула 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Горохів ГУ ДСНС у Волинській області капітан служби цивільного захисту Андрій Римар переміг у забігу на 100-метрів з результатом 11,1 секунди. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.

Його колега, фахівець спортивного комплексу старший лейтенант служби цивільного захисту Костянтин Борисенко здобув ІІ місце в забігу на 100 метрів (з результатом 11,4 секунди) та ІІ місце в забігу на 200 метрів.

У фінальному забігу на 100 метрів брав участь ще й капітан служби цивільного захисту Вадим Лучинський, начальник караулу 20-о Державного пожежно-рятувального поста смт Торчин – він посів четверте місце. Загалом в цьому виді змагань брали участь більше 20 учасників.