У Луцьку тривала спецоперація з порятунку... голуба (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
У Луцьку тривала спецоперація з порятунку... голуба (Фото)

Пташку прийняв зоопарк.

Фото - ілюстративне.

Фото зі сайту segodnya.ua.

У Луцьку тривала спецоперація з порятунку... голуба (Фото)

Спочатку пташку з перебитим крилом рятував хлопчик, а потім підключилися і дорослі

Днями у сквері в центрі Луцька  біля дитячої поліклініки вразила ситуація. «Хлопчик років 10 намагався врятувати голуба, який лежав на траві з перебитим крилом та покликав нас на допомогу. Сказав, що дуже любить тварин і пропонував різні варіанти порятунку. Ми якраз сім'єю йшли в поліклініку на профілактичний огляд сина, то ж зупинились і перенесли пташку на навіс. Коли вийшли, хлопчик продовжував оберігати птаха, щоб його не з'їли коти», – написав у фейсбуці лучанин Дмитро Глазунов.

Інколи, щоб допомогти достатньо просто не пройти повз.

Чоловік відвіз сім'ю додому, а коли повернувся біля голуба чекав хлопчик вже з мамою, а пташку нагодували та поклали в коробку. Дмитро Глазунов доставив пташку у ветеринарну клініку «Олтан-вет». У неї було зламане крило, але спеціалісти швидко зробили все необхідне. «Хочу подякувати Луцькому зоопарку, який прийняв пораненого голуба. Телефон я знайшов в інтернеті, розповів ситуацію і отримав підтримку. Напевно то була директор, то ж приємно вразила організація роботи», – написав лучанини.

 

 Читайте такожГолуба продали за рекордних 1,9 мільйона доларів

«Це історія не лише про голуба. В іншій ситуації - це був би просто природній відбір. На місці голуба могли бути кіт, собака чи людина. Інколи, щоб допомогти достатньо просто не пройти повз. В попихах я не спитав навіть ім'я цього хлопчика, але впевнений - з нього виросте справжній чоловік! На фото: передаю пташку під опіку зоопарку», - додав Дмитро Глазунов.