У громаді на Волині школярі вшанували жертв Другої світової війни (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У громаді на Волині школярі вшанували жертв Другої світової війни (Фото)

Вічна пам’ять!

Фото зі сайту: Боратинська сільська рада.

У громаді на Волині школярі вшанували жертв Другої світової війни (Фото)

Друга світова війна залишила після себе страшні сліди. Лише на території України на руїни було перетворено 714 міст, 28 тис. сіл та загинула незліченна кількість наших славетних воїнів. За перемогу 1945 року ми заплатили непомірно високу ціну. Дякуючи мужності та відвазі героїв, які не боялися жертвувати своїм життям, ми живемо та маємо надію на майбутнє

Напередодні Дня пам’яті та примирення і на честь річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти Боратинської громади відбулися заходи з метою вшанування пам’яті полеглих героїв. Висловили свою повагу борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни зібралися учні та педагоги у Боратині, Гіркій Полонці, Лаврові, Мстишині, Рованцях, Баєві.

Висловили свою повагу борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни зібралися учні та педагоги у Боратині, Гіркій Полонці, Лаврові, Мстишині, Рованцях, Баєві.

Школярі здійснили покладання квітів до пам’ятників загиблим односельчанах, а також долучилися до акції «Маки пам’яті». Окрім цього, у закладах освіти відбулися тематичні виставки, конкурси малюнки, лекції та години спілкування.

Читайте також97-річний партизан Іван Лукашик, який визволяв Волинь: «Дали кожному з нас автомат, 450 патронів, 3 гранати…»