Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Заяви на виплату «карантинних 8 тисяч» можна подати до 19 травня

Загалом на виплати коштів найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в “червоних” зонах, держава направила вже 600 млн грн.

Фото з відкритих джерел.

Заяви на виплату «карантинних 8 тисяч» можна подати до 19 травня

Підприємці, бізнес яких постраждав внаслідок запровадження карантинних обмежень, можуть звернутися для нарахування 8 тисяч гривень “карантинної” допомоги від держави до 19 травня

Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Продовжуються виплати 8 тисяч гривень «карантинної» допомоги від держави. Цього тижня черговий транш був спрямований для виплати коштів найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в «червоних» зонах», – написав Шмигаль.

Загалом на виплати коштів найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в «червоних» зонах, держава направила вже 600 млн грн.

За його словами, загалом на виплати коштів найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в «червоних» зонах, держава направила вже 600 млн грн.

Реклама Google

«Прийом заявок продовжується. Отримати допомогу від держави можна впродовж 30 днів із дня запровадження «червоної» зони в регіоні. Якщо область була віднесена до «червоної» зони протягом лютого-березня, то звернутися по фінансову допомогу можна через портал або застосунок «Дія» до 19 травня», – повідомив Шмигаль.

Читайте також: Суддям додали до пенсії 9 тис., а військовим – 67 грн: як зросли виплати в 2021-му

Telegram Channel