Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Петро Порошенко: Об’єднана Європа – найамбітніший інтеграційний проєкт, і Україна буде членом ЄС

«Якщо десь на політичній мапі Європи сьогодні і є найбільші єврооптимісти, то це точно в Україні».

Фото uainfo.

Петро Порошенко: Об’єднана Європа – найамбітніший інтеграційний проєкт, і Україна буде членом ЄС

Вітаю усіх з Днем Європи. Проєкт Об’єднаної Європи був і залишається найамбітнішим та найуспішнішим в історії інтеграційним проєктом. Його ідеали та цінності надихнули і нас, українців, до внутрішніх суспільно-політичних та соціально-економічних перетворень

Як п’ятий Президент мав честь від імені українського народу зробити кілька важливих кроків на шляху до європейського майбутнього.

Реклама Google

Підписано та розпочато реалізацію Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, включно із поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі. Ми вибороли безвізовий режим. Розпочали масштабні секторальні інтеграційні проєкти. Курс на членство в ЄС та НАТО закріплено в Конституції. 

Якщо десь на політичній мапі Європи сьогодні і є найбільші єврооптимісти, то це точно в Україні.

Якщо десь на політичній мапі Європи сьогодні і є найбільші єврооптимісти, то це точно в Україні. Саме тут і зараз відбувається запекла боротьба за майбутнє Об’єднаної Європи. Як у справі відсічі неоімперським агресивним амбіціям Кремля. Так і на фронті внутрішніх перетворень. 

Цьогорічне відзначення Дня Європи має додаткове символічне значення: розпочинається загальноєвропейська дискусія про майбутнє Об’єднаної Європи. Активним учасником цього процесу має стати і Україна. А висновок лише один: Україна буде членом Європейського Союзу!

Читайте також у нас: Путін заявив, що в Україні діє Російська православна церква.

Джерело: ЄС.
Telegram Channel