Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Ходив збирати їжу на могилах: 6-річний хлопчик отруївся горілкою на кладовищі

На його матір склали адмінпротокол.

Фото Pixabay.

Ходив збирати їжу на могилах: 6-річний хлопчик отруївся горілкою на кладовищі

Подробиці інциденту встановлюють правоохоронці

В Одеському районі поліцейські притягнули до відповідальності матір 6-річного хлопчика, який отруївся горілкою.

Про це повідомили у поліції Одеської області.

Хлопчик зі своїми друзями ходив на кладовище збирати солодощі і на одному з надгробків знайшов чарку з горілкою, яку випив.

Про дитину, яка лежала на вулиці в одному з сіл Дальницької територіальної громади через те що їй було зле, до поліції повідомили медики. Наразі з хлопчиком все добре, лікарі готують його до виписки.

«У ході з’ясування обставин події правоохоронці встановили, що хлопчик зі своїми друзями ходив на кладовище збирати солодощі і на одному з надгробків знайшов чарку з горілкою, яку випив», - повідомили подробиці у поліції.

Реклама Google

За невиконання обов’язків щодо догляду за дитиною та її виховання на 39-річну матір малолітнього було складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Вищезгаданий випадок – неприпустимий, адже загрозливий для дитячого організму. І ще одне: з неділі по вівторок проходять поминальні дні. Громадяни ходять на кладовища, де за сталими традиціями не лише пригощають їжею та напоями один одного, а й залишають їх на надгробках. Контролюйте, що потрапляє до рук малих дітей від чужих людей, пояснюйте їм, що не можна вживати все, що їм дають, і привчайте не брати того, що десь хтось поклав», - наголосили у поліції.

Telegram Channel