Венедіктова підписала підозру Медведчуку в державній зраді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
Венедіктова підписала підозру Медведчуку в державній зраді

Медведчука підозрюють в державній зраді.

Фото Українська Правда.

Венедіктова підписала підозру Медведчуку в державній зраді

Його та ще одного нардепа підозрюють у державній зраді

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді куму Путіна голові політради партії «Опозиційної платформи – За життя» Віктору Медведчуку та нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку.

Про це пише Українська Правда, посилаючись на сторінку Венедіктової у фейсбуці та джерело в правоохоронних органах

«Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського парламенту – М і К. Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі.

 Вони підозрюються в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму.

За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим «парламентарям» про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних», – йдеться в повідомленні генпрокурора.

За даними УП, це Віктор Медведчук і Тарас Козак. Венедіктова пише, що вони підозрюються в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму. За результатами обшуків, місцезнаходження М (тобто Медведчука -ред.) не встановлено, а тому СБУ вживаються відповідні заходи до його встановлення та вручення йому клопотання про тримання під вартою, пише Венедіктова.

Нагадаємо, 11 травня стало відомо, що Служба безпеки проводить обшуки в будинку голови політради партії «Опозиційної платформи - За життя» Віктора Медведчука по вулиці Монтажників в Києві.

Джерело: Українська Правда