В КНУ імені Тараса Шевченка зволікають з ухваленням рішення щодо «блатної» студентки, яка плюнула в обличчя всім українцям (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
В КНУ імені Тараса Шевченка зволікають з ухваленням рішення щодо «блатної» студентки, яка плюнула в обличчя всім українцям (Відео)

Немає слів...

Фото radiosvoboda.org

В КНУ імені Тараса Шевченка зволікають з ухваленням рішення щодо «блатної» студентки, яка плюнула в обличчя всім українцям (Відео)

Придумали цілу бюрократичну процедуру

Комісія з етики Київського національного університету імені Тараса Шевченка розгляне питання щодо висловлювань студентки Анастасії Тарасюк. Про це заявили в коментарі Радіо Свобода у пресслужбі університету.

У КНУ імені Шевченка додали, що після висновку комісії з етики це питання винесуть на розгляд Вченої ради університету, інформує radiosvoboda.org.

7 травня Анастасія Тарасюк у соцмережах захистила російського виконавця «Басту», щодо якого є звернення до СБУ з вимогою заборонити йому в’їзд в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму, та заявила, що «потрібно заспокоїтися, бо Крим уже не український».

Бігають, не дають людині відпочити, бидло наше українське.

«Я читаю в новинах, що йому доводять, бігають, розповідають, що Крим наш. Бігають, не дають людині відпочити, бидло наше українське», – сказала Тарасюк.

Згодом дівчина вибачилася за свої висловлювання.

«Я хочу вибачитися за свою грубу форму висловлювань про наших українських громадян, які захищають свою територію і відстоюють інтереси територіальної цілісності», – заявила Тарасюк.

Дівчина навчається на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка, за даними ЗМІ, вона є дочкою судді Печерського райсуду Крістіни Константінової та керівника управління Державного бюро розслідувань у справах Майдану Анатолія Тарасюка.

Читайте також: В ЛуганДонії набухана окупаційна «вата», святкуючи день НЕдореспубліки, підірвалася на власній протитанковій міні.