«Волинь» вбралася у червоно-чорну форму і перемогла «Прикарпаття» (Відео)

Нарешті!!!

Фото footboom.com

Лучани наздоганяють МФК «Миколаїв»

«Волинь» (Луцьк) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:0 (1:0 – Мішель Джордан Нкололо, 5 хв., з пенальті; 2:0 В'ячеслав Шарпар, 21 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 14-й тур (перенесений матч). 12 травня 2021 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Євген Цибулько.

«Червоно-білі» у конкретному поєдинку, схоже, вирішили «косити» під нині успішніший рівненський «Верес», тож вбралися у доволі незвичну для себе червоно-чорну форму. – І не прогадали!

Вже на п'ятій хвилині поєдинку француз конголезького походження Мішель Джордан Нкололо реалізував призначений Євгеном Цибульком пенальті й відкрив лік своїм голам за «Волинь».

Не встиг перший тайм добігти свого екватора, а В'ячеслав Шарпар уже подвоїв перевагу господарів.

Далі було дещо нудніше, особливо в другому таймі. Проте підопічні Василя Сачка не дозволили «Прикарпаттю» повторити нещодавню звитягу краматорського «Авангарда» й перемогу з рук не випустили.

«Волинь» набирає 40 очок і наздоганяє МФК «Миколаїв» (команди ділять п'яте-шосте місця).